SVATBY

Jeden z nejdůležitějších dnů Vašeho života. Den, na který budete Vy a Vaši blízcí vzpomínat celý život. Dovolte mi příběh tohoto dne vyprávět. Přirozeně, s využitím denního světla a kombinací různých žánrů – reportáže, dokumentu a portrétu.

Za 10.000 CZK získáte min. 70-100 pečlivě vybraných a upravených fotografií z průběhu svatby (ranní přípravy, obřad, oběd, odpolední program a začátek večerního programu) v digitální podobě a min. 7-10 upravených (pokročilé retušování) portrétových fotografií novomanželů v digitální podobě. Cena zahrnuje předsvatební schůzku spojenou s prohlídkou všech míst, kde bude fotografování probíhat (schůzka je důležitá pro vzájemné seznámení fotografa a novomanželů, řekneme si, jak bude celý den probíhat a pomůže mi předem promyslet fotografie tak, aby byl výsledek co nejlepší). Možnost tisku fotografií, vytvoření fotoknihy a instantní fotografie (Polaroid).

Kontaktovat mne můžete e-mailem nebo zprávou na mém Facebook profilu. Hotové fotografie, pečlivě vybrané a upravené, Vám doručím obvykle do dvou týdnů přes veřejné digitální úložiště. Závazná rezervace termínu je možná po zaplacení nevratné zálohy ve výši 50%, doplatek je poté týden před termínem fotografování. Cestovné v Brně a ve Zlíně nebo v jejich blízkém okolí je zahrnuto v ceně, ale rád za Vámi přijedu kamkoliv. Objevte znovu kouzlo tištěných fotografií, rád Vám zhotovím velkoformátové tisky nebo fotoknihu. Můžete se tak podělit o radost ze svých fotografií se svými blízkými.