SVATBY

Jeden z nejdůležitějších dnů Vašeho života. Den, na který budete Vy a Vaši blízcí vzpomínat celý život. Dovolte mi příběh tohoto dne vyprávět. Přirozeně, s využitím denního světla a kombinací různých žánrů – reportáže, dokumentu a portrétu.

Za 15.000 CZK získáte min. 150 pečlivě vybraných a upravených fotografií z průběhu svatby (ranní přípravy, obřad, oběd, odpolední program a začátek večerního programu) a min. 7-10 upravených (pokročilé retušování) portrétových fotografií novomanželů, vše v digitální podobě a ve webové galerii. Cena zahrnuje předsvatební schůzku spojenou s prohlídkou všech míst, kde bude fotografování probíhat (schůzka je důležitá pro vzájemné seznámení fotografa a novomanželů, řekneme si, jak bude celý den probíhat a pomůže mi předem promyslet fotografie tak, aby byl výsledek co nejlepší) a fotoknihu, která Vám Váš den vždy připomene a uchová Vaše vzpomínky na celý život. Možnost tisku fotografií a instantní fotografie (Polaroid).

Kontaktovat mne můžete e-mailem nebo zprávou na mém Facebook profilu. Hotové fotografie, pečlivě vybrané a upravené, Vám doručím do 2-4 týdnů přes veřejné digitální úložiště. Také pro Vás a Vaše blízké vytvořím webovou galerii. Závazná rezervace termínu je možná po zaplacení nevratné zálohy ve výši 50%, doplatek je poté měsíc před termínem svatby. Cestovné v Brně a ve Zlíně nebo v jejich blízkém okolí je zahrnuto v ceně, ale rád za Vámi přijedu kamkoliv.