INFO

V životě je mnoho okamžiků a lidí, na které rádi vzpomínáme. Zachyťme je společně ve výjimečných fotografiích…

Zaměřuji se na svatební fotografii, portrét a glamour. Fotografuji především v Brně a ve Zlíně, ale rád za Vámi přijedu kamkoliv. Obraťte se na mne s důvěrou, získáte fotografie, které budou dělat radost nejen Vám. Kontaktovat mne můžete e-mailem nebo zprávou na mém Facebook profilu. Absolvoval jsem Institut fotografických studií, Českou fotoškolu a Light Garden Academy. Moje fotografie byly publikovány v NIF Magazine, B-Authentique, ReflexiDNES, Auto, Ronnie a Etriatlon.

Svatební fotografie – 15.000 CZK, získáte min. 70-100 pečlivě vybraných a upravených fotografií z průběhu svatby (ranní přípravy, obřad, oběd, odpolední program a začátek večerního programu) a min. 7-10 upravených (pokročilé retušování) portrétových fotografií novomanželů, vše v digitální podobě a ve webové galerii. Cena zahrnuje předsvatební schůzku spojenou s prohlídkou všech míst, kde bude fotografování probíhat (schůzka je důležitá pro vzájemné seznámení fotografa a novomanželů, řekneme si, jak bude celý den probíhat a pomůže mi předem promyslet fotografie tak, aby byl výsledek co nejlepší). Další informace a ukázku, jak by mohl Váš svatební příběh vypadat, můžete vidět zde.

Portrét a glamour – 2.000 CZK, získáte min. 7-10 pečlivě vybraných a upravených (pokročilé retušování) fotografií v digitální podobě a ve webové galerii. Fotografování může probíhat v interiéru (Váš domov, ateliér) nebo v exteriéru (příroda, město). Možnost vizážisty (doporučuji), kadeřníka, stylisty, fotografování ve výjimečných lokalitách (hotel, zámek) a tisku fotografií. Další informace a ukázky portrétu a glamour. Fotografování můžete věnovat svým blízkým formou dárkového poukazu.

Událost – 750 CZK za každou započatou hodinu (min. 1.500 CZK), získáte výběr upravených fotografií v digitální podobě a ve webové galerii. Výběr fotografií zachycuje atmosféru a všechny důležité osoby, momenty a detaily události. Fotografie můžete použít např. pro tisk, propagaci, sociální sítě apod. Zdokumentování Vaší firemní nebo soukromé události (firemní prezentace, večírek, rodinná oslava, koncert apod.) může vypadat takto.

Hotové fotografie, pečlivě vybrané a upravené, Vám doručím obvykle do 2-4 týdnů přes veřejné digitální úložiště. Také pro Vás vytvořím webovou galerii. Závazná rezervace termínu je možná po zaplacení nevratné zálohy ve výši 50%, doplatek je poté týden (v případě svatby měsíc) před termínem fotografování. Cestovné v Brně a ve Zlíně nebo v jejich blízkém okolí je zahrnuto v ceně. Objevte znovu kouzlo tištěných fotografií, rád Vám zhotovím velkoformátové tisky nebo fotoknihu.

Fotografujete nebo se o fotografii jen zajímáte a chcete se zlepšit a inspirovat? Zajímá Vás, co vše se stane než spatříte výslednou fotografii a jak k fotografii přistupuji? Můžete se mnou zažít individuální nebo skupinový workshop (celé workflow od produkce a fotografování po postprodukci, výstup a marketing nebo i jednotlivé části workflow). Kontaktujte mne e-mailem nebo zprávou na mém Facebook profilu pro více informací.