glamour

Decentní a intimní fotografie zobrazující krásu a eleganci ženy. Glamour, budoir nebo akt, obvykle v kombinaci s portrétem. Pro radost a potěšení Vás i Vašeho partnera.

2.500 Kč

10+ fotografií

1-2 hodiny

Brno/Zlín

webová galerie

Z

doručení do 4 týdnů

Fotografování obvykle trvá 1-2 hodiny a může probíhat v interiéru (Váš domov, ateliér, hotel) nebo v exteriéru (příroda). Možnost vizážisty, kadeřníka a stylisty. Fotografování můžete věnovat svým blízkým formou dárkového poukazu.

Hotové fotografie, pečlivě vybrané a upravené, Vám doručím do 4 týdnů přes veřejné digitální úložiště a ve webové galerii, fotografie tak můžete velmi jednoduše sdílet s Vašimi blízkými. Získáte také 10% slevu na Vaše další fotografování a dárkový poukaz s 10% slevou, který můžete věnovat svým blízkým a přátelům.

Závazná rezervace termínu je možná po zaplacení nevratné (termín lze z vážného důvodu jednou změnit) zálohy ve výši 50 %. Cestovné v Brně a ve Zlíně nebo v jejich blízkém okolí je zahrnuto v ceně, ale rád za Vámi přijedu kamkoliv.

Spolupráce s Markem je velmi příjemná, odvádí profesionální práci.

Jana, Brno

Focení s Markem byla velmi příjemná zkušenost. Je velmi talentovaný. Děkuji za krásné fotografie.

Kateřina, Zlín

Marek je profesionál a velký pohodář.

Zuzana, Uherské Hradiště

Marek je gentleman, milý a pozitivní, při focení poradí a přesně ví co dělá. Focení jsem si skvěle užila a ráda se k němu znovu vrátím.

Kristýna, Zlín

Snímky, které jsme udělali, jsou ženské a smyslné, vyjadřují křehkost.

Jana, Zlín

kontakt

Zachyťme společně jedinečné okamžiky Vašeho života. Obraťte se na mne s důvěrou, získáte fotografie, které budou dělat radost nejen Vám.

Pokud si chcete rezervovat termín nebo se jen něco zeptat, napište mi prosím. Nejvíce se věnuji svatební fotografii a portrétu. Působím především v Brně a ve Zlíně, ale rád za Vámi přijedu kamkoliv.