portrét

Ať už je portrét klasický, profesní, rodinný, párový nebo těhotenský, zobrazím Vaši osobnost, životní styl a přirozenou krásu, kterou v sobě každý máme. Nemusíte mít žádné obavy, na mých fotografiích budete vypadat vždy skvěle, pomohu Vám s vizáží, s výrazem i s postojem.

2.500 Kč

10+ fotografií

1-2 hodiny

Brno/Zlín

webová galerie

Z

doručení do 4 týdnů

Fotografování obvykle trvá 1-2 hodiny a může probíhat v interiéru (Váš domov, ateliér, hotel) nebo v exteriéru (příroda, město). Možnost vizážisty, kadeřníka a stylisty. Fotografování můžete věnovat svým blízkým formou dárkového poukazu.

Hotové fotografie, pečlivě vybrané a upravené, Vám doručím do 4 týdnů přes veřejné digitální úložiště a ve webové galerii, fotografie tak můžete velmi jednoduše sdílet s Vašimi blízkými. Získáte také 10% slevu na Vaše další fotografování a dárkový poukaz s 10% slevou, který můžete věnovat svým blízkým a přátelům.

Závazná rezervace termínu je možná po zaplacení nevratné (termín lze z vážného důvodu jednou změnit) zálohy ve výši 50 %. Cestovné v Brně a ve Zlíně nebo v jejich blízkém okolí je zahrnuto v ceně, ale rád za Vámi přijedu kamkoliv.

Pokud chcete opravdu originální a výjimečný portrét, nabízím Vám individuální přístup při vytvoření kreativního uměleckého portrétu, který je časově i finančně náročnější, ale výsledkem jsou jedinečné fotografie, které mohou do větší hloubky zobrazit Vaši osobnost a Váš životní styl. Pomocí výjimečných lokací a rekvizit a kreativních a pokročilých fotografických a postprodukčních technik můžeme společně vytvořit fotografie s přesahem do výtvarného umění. Napište mi o více informací.

Marka jsem oslovila na základě doporučení kolegyně a byla to správná volba. Profesionální jednání, prozákaznický přístup, cit pro detail a krásné fotografie.

Klára, Brno

Líbilo se mi, že ze mě Marek nechtěl udělat někoho jiného. Vše bylo naprosto přirozené a nenucené.

Kateřina, Zlín

Děkuji za super fotky!

Michal, Bratislava

Marka poznáme jako skvělého fotografa s velkou vášní pro focení. Měli jsme možnost sledovat jeho práci, a proto jsme si ho zvolili jako našeho rodinného fotografa. Výborně se nám s ním spolupracuje, jeho přístup je profesionální a vždy dokázal vyhovět našim potřebám.

Iva a Boris, Brno

Chtěli bychom Markovi velmi poděkovat za nafocení naší dcerky. Má zajímavé nápady a umí zachytit přesně ten pravý okamžik a atmosféru. Vznikly krásné fotky, ze kterých jsme nadšeni. Marka můžeme jen doporučit.

Monika a Tomáš, Zlín

Fotky jsou super, všem se líbí, moc děkujeme! S Markem jsme zatím absolvovali dvě focení – těhotenské v přírodě a newborn u nás doma. Obě dvě focení provázela uvolněná a přátelská atmosféra. I přes naši počáteční nervozitu se výsledek velmi vydařil. Celkově jsme byli maximálně spokojeni. Pokud hledáte fotografa, se kterým je rychlá, bezproblémová a perfektní spolupráce, tak Marek je správná volba.

Denisa a Eda, Brno

Marek pořizoval fotografie pro mé rozhovory pro iDNES a Etriatlon. Je precizní a ví, jak pořídit velmi pěkné fotografie. Mé dosavadní zkušenosti s fotografováním posunul na zcela jinou úroveň. Vím, jak ji vyjádřit – umělecká fotografie.

Daniel, Zlín

kontakt

Zachyťme společně jedinečné okamžiky Vašeho života. Obraťte se na mne s důvěrou, získáte fotografie, které budou dělat radost nejen Vám.

Pokud si chcete rezervovat termín nebo se jen něco zeptat, napište mi prosím. Nejvíce se věnuji svatební fotografii a portrétu. Působím především v Brně a ve Zlíně, ale rád za Vámi přijedu kamkoliv.