svatba

Jeden z Vašich nejdůležitějších dnů. Den, na který budete Vy a Vaši blízcí vzpomínat celý život. Dovolte mi příběh tohoto dne vyprávět – přirozeně a kombinací různých žánrů – reportáže, dokumentu a portrétu.

Nejkrásnější svatba je ta plná lásky

Budu Vám nablízku po celý Váš den, ale nikdy ne příliš blízko. Nechci, abyste měli pocit, že Váš svatební den je o fotografiích. Není. Je o Vás. V průběhu celého Vašeho svatebního dne, který s Vámi strávím, zachytím Vaši lásku, atmosféru, emoce a všechny důležité okamžiky tak, aby výsledné fotografie Vám a Vašim blízkým vždy připomenuly tento jedinečný den.

Pokud bych si mohl vybrat páry, které mne chtějí jako svého svatebního fotografa, tak budou bezhlavě zamilovaní, s citem pro estetiku a umění, plánující svůj den s velkou láskou a pozorností pro každý detail. Čestní, upřímní, otevření a milující lidé, kteří chtějí, aby jejich svatební den odrážel to, jací jsou. Pro ně mohu vytvořit autentický a výpravný příběh z fotografií. Pokud jste právě takoví, napište mi prosím.

Nadstandardní, profesionální, prozákaznický, pečlivý a individuální přístup a jednání. Elegantní a čistý styl fotografií zachycující emoce a atmosféru. Tak mne a moji práci charakterizují zákazníci.

Získáte pečlivě vybrané a upravené fotografie z průběhu celého svatebního dne (Optimum – ranní přípravy, obřad, společné fotografie se svatebními hosty, oběd, odpolední program a večerní program, referenční svatba. Standard – obřad, společné fotografie se svatebními hosty, oběd, odpolední program a začátek večerního programu. Mini – obřad, společné fotografie se svatebními hosty) a portrétové fotografie novomanželů.

Hotové fotografie, pečlivě vybrané a upravené, Vám doručím do 4 týdnů přes veřejné digitální úložiště a ve webové galerii, fotografie tak můžete velmi jednoduše sdílet s Vašimi blízkými.

Cena zahrnuje také předsvatební schůzku spojenou s prohlídkou všech míst, kde bude fotografování probíhat. Schůzka je důležitá pro vzájemné seznámení fotografa a novomanželů, řekneme si, jak bude celý den probíhat a pomůže mi předem promyslet fotografie tak, aby byl výsledek co nejlepší. Vytvoříme také několik předsvatebních portrétových fotografií (platí pro balíček Optimum).

Vyrobím Vám fotoknihu na kvalitním fotografickém papíru, která Vám Váš den vždy připomene a uchová Vaše vzpomínky na celý život (platí pro balíček Optimum, pro balíčky Standard a Mini za příplatek 2.500 Kč).

Závazná rezervace termínu je možná po zaplacení nevratné zálohy ve výši 50 %, doplatek je poté nejpozději měsíc před termínem svatby. Cestovné v Brně a ve Zlíně nebo v jejich blízkém okolí je zahrnuto v ceně, ale rád za Vámi přijedu kamkoliv. Získáte také 10% slevu na Vaše další fotografování a dárkový poukaz s 10% slevou, který můžete věnovat svým blízkým a přátelům.

Možnost fotokoutku a instantní fotografie (Polaroid) pro pobavení Vašich svatebních hostů, možnost tisku velkoformátových fotografií.

Děkujeme Markovi za krásné fotky naší svatby. Focení s ním bylo pohodové a moc jsme si to užili. Marek je profesionál, na focení se předem připravuje a poradí si i s nepřízní počasí.

Iva a Boris, Brno

Fotky jsme viděli asi už stokrát a stále se na ně nemůžeme vynadívat! Věděli jsme, že máme očekávat nejvyšší standard, ale předčil jsi naše očekávání. Je neuvěřitelné, jak dokážeš zachytit emoce. Super práce!

Mária a Michal, Bratislava

Marka známe už delší dobu, jeho práci jsme však dosud znali jen prostřednictvím jeho webu. Fotografie z předsvatebního focení nás přesvědčily o jeho kvalitách. Výsledek jeho práce udělal náš svatební den nezapomenutelným. Děkujeme Marku!

Kristína a Ľuboš, Bratislava

Jsme velice rádi, že náš svatební den mohl zvěčnit právě Marek. Focení během celého dne probíhalo pohodově a příjemně. Je velmi pečlivý, na svatbu se důkladně připravil včetně předsvatební konzultace a návštěvy míst focení. Výsledkem byly krásné a nápadité fotky. Naplnil naše očekávání, a proto jsme jeho služeb využili znovu pro nafocení těhotenských fotografií. Stal se naším rodinným fotografem. Děkujeme!

Markéta a Martin, Brno

S Markem se skvěle spolupracuje. Je milý, má perfektní nápady a umí je realizovat. Focení bylo přirozené a výsledek stojí za to.

Romana a Pavel, Brno

kontakt

Zachyťme společně jedinečné okamžiky Vašeho života. Obraťte se na mne s důvěrou, získáte fotografie, které budou dělat radost nejen Vám.

Pokud si chcete rezervovat termín nebo se jen něco zeptat, napište mi prosím. Nejvíce se věnuji svatební fotografii a portrétu. Působím především v Brně a ve Zlíně, ale rád za Vámi přijedu kamkoliv.